Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

№ 8 # Białogard - umowa zlecenie na pilnowanie maszynki

 
Przeczytaj opis poniżej... Jestem członkiem Stowarzyszenia Prawo na Drodze: prawonadrodze.org.pl oraz dziennikarzem Freedom Broadcasting Ltd. Unit 4E, Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, S63 5DB: Kontestacja.com Fotoradar w miejscowości Białogard (zach-pom). Co do ustawienia, niewiele można się "przyczepić", ALE... Nawet jeśli maszynka stoi przed MDK i szkołą na ograniczeniu do "40" - faktycznie ma to pewne uzasadnienie... Nawet jeśli "miejscowi" wiedzą doskonale o tym punkcie, to zastanawiam się, dlaczego: 1. FR jest akurat na "40" 2. FR jest na głównej drodze "przelotowej" 3. SM nie pilnuje FR, tylko zatrudnia na umowę-zlecenie mieszkańca 4. tak blisko jest drogówka, a nie ingerują 5. FR widać dopiero w ostatniej chwili dla kierowców... No cóż... może następnym razem Panowie z SM odpowiedzą mi na te pytania, a może macie jeszcze jakieś konkretne, który mógłbym zadać ??? Czekam na Wasze propozycje. Ilość ujawnionych wykroczeń naruszających porządek spadła o 50 procent. Za to liczba mandatów za wykroczenia w ruchu drogowym wzrosła ponad 25-krotnie! : gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110505/BIALOGARD/86272189 fotoradar w Białogardzie: 30 zdjęć tylko pierwszego dnia: gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110501/BIALOGARD/135012364 Instr. do urządzeń fotoradarowych: dompokus.pl/fotoradary/ Informacja: Film został zmontowany za pomocą Edytora YouTube. Zgodnie z licencją serwisu: "Podczas odtwarzania filmów, w których użyto materiałów dostępnych w Edytorze wideo YouTube, mogą być wyświetlane reklamy." Autor nie odpowiada za ich treść, oraz częstotliwość. Pozdrawiam ZPeFeR malpka gmail.com

 


ZPeFeR
 
Data pliku video: 2013-05-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białogardzki – powiat położony w dorzeczu rzeki Parsęty, na Równinie Białogardzkiej obejmujący swym zasięgiem miasto Białogard – siedziba powiatu, gminę Białogard, miasto i gminę Karlino i gminę Tychowo.

  Gminy powiatu białogardzkiego wraz z Powiatem tworzą Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno Gospodarczych, pod patronatem którego działa Inkubator Przedsiębiorczości i Inkubator Technologiczny, przy którym powstała Specjalna Strefa Ekonomiczna.

  Powierzchnia powiatu wynosi 845 km2 ; liczbę mieszkańców na koniec 2012 roku szacowano na 48.402 osoby.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola