Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Białogard

 
Napisaliśmy piosenkę o pięknym miasteczku z nadzieją, że posłuchają ją mieszkańcy miasteczka jak i całej Polski . Znajdą się na pewno i dawni mieszkańcy, którzy kiedyś wyemigrowali za granicę lub do innych miast w Polsce, dla których zobaczenie i usłyszenie piosenki o ICH mieście- obudzi dawne wspomnienia i przypomni im miejsce gdzie się urodzili a może i wychowali. Myślimy, że będzie to dla nich bezcenne. Piosenka jest napisana tak by -przybliżyć i podkreślić położenie miasta ,walory turystyczne miasta i jego okolic. Jesteśmy przekonani, że planując swój wolny czas ,wakacje czy urlopy ,piosenka ta wzbudzi ochotę do odwiedzenia tych ślicznych, urokliwych miejsc, gdzie jest pełno zieleni i słońca, gdzie panuje spokój, jest czysta woda, przepiękne plaże i piękne wschody i zachody słońca, gdzie jest kraina lasów pełnych zwierzyny i wiele ciekawych zakątków w okolicach. Na pewno od czasu powstania klipu wiele w miasteczku się zmieniło, co będzie warto samemu sprawdzić i zobaczyć. Wideoklip powstał w spółce autorskiej w składzie: Edyty Grzelec --autorki tekstu -mieszkanki Legnicy Zbigniewa Urbana -- kompozytora muzyki - mieszkańca Hammeline w Finlandii Marka Grzelca (seniora) - który fotografował i zmontował klip. Chcieliśmy pokazać turystyczne walory miasta i jego okolic, oraz wszystko to, co my OBCY uważaliśmy za najpiękniejsze i godne zobaczenia. Mamy nadzieję, że zachęcimy w ten sposób i turystów do odwiedzenia tych miejsc. Piosenkę dedykujemy Burmistrzowi i radnym miasta gratulując wygranych wyborów, oraz ludziom w miasteczku odpowiedzialnych za promocje miasta. Wszystkim obecnym i dawnym mieszkańcom jak i wszystkim potencjalnym osobom, które będą odwiedzać te miejsca. Zachęcamy do tego naszą piosenką. Autorzy. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

 


biruta25252
 
Data pliku video: 2010-11-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białogardzki – powiat położony w dorzeczu rzeki Parsęty, na Równinie Białogardzkiej obejmujący swym zasięgiem miasto Białogard – siedziba powiatu, gminę Białogard, miasto i gminę Karlino i gminę Tychowo.

  Gminy powiatu białogardzkiego wraz z Powiatem tworzą Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno Gospodarczych, pod patronatem którego działa Inkubator Przedsiębiorczości i Inkubator Technologiczny, przy którym powstała Specjalna Strefa Ekonomiczna.

  Powierzchnia powiatu wynosi 845 km2 ; liczbę mieszkańców na koniec 2012 roku szacowano na 48.402 osoby.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola