Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nagrody i stypendia sportowe - nabór wniosków

Data publikacji: 2018-02-02, Data modyfikacji: 2018-02-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Do końca lutego 2018 roku można składać wnioski o stypendia sportowe dla zawodników i trenerów. Stypendium sportowe może otrzymać : - zawodnik zamieszkały w Białogardzie, reprezentujący białogardzki klub sportowy, który jest członkiem polskiego związku sportowego w danym sporcie; - trener prowadzący szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub w krajowym współzawodnictwie sportowym. Ponadto można również składać wnioski o przyznanie nagrody sportowej i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe lub za osiągnięcia w działalności sportowej w 2017 roku. Nagrody i wyróżnienia są przyznawane : - osobom fizycznym za osiągnięte wyniki sportowe; - trenerom prowadzącym szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub w krajowym współzawodnictwie sportowym; - trenerom i innym osobom wyróżniającym się w działalności sportowej. Szczegółowe warunki, zasady i tryb przyznawania stypendiów sportowych oraz nagród sportowych reguluj ...

Pełna treść wiadomości na: bialogard.info/2,5065,nagrody-i-stypendia-sportowe-nabor-wnioskow
bialogard.info, Źródło artykułu: bialogard.info
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białogardzki – powiat położony w dorzeczu rzeki Parsęty, na Równinie Białogardzkiej obejmujący swym zasięgiem miasto Białogard – siedziba powiatu, gminę Białogard, miasto i gminę Karlino i gminę Tychowo.

  Gminy powiatu białogardzkiego wraz z Powiatem tworzą Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno Gospodarczych, pod patronatem którego działa Inkubator Przedsiębiorczości i Inkubator Technologiczny, przy którym powstała Specjalna Strefa Ekonomiczna.

  Powierzchnia powiatu wynosi 845 km2 ; liczbę mieszkańców na koniec 2012 roku szacowano na 48.402 osoby.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola