Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2024   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Opiekunka/opiekun osób starszych w DE, legalna praca i dobre zarobki

Data dodania: 2017-09-28
Kategoria: Praca » Dam pracę

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

Obowiązki
• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
• opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
• dobry stan zdrowia
• mile widziane czynne prawo jazdy kat B

Wybranym kandydatom oferujemy
• legalne zatrudnienie,
• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: do 1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
• zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie i transport
• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
• elastyczne terminy i zasady wyjazdów
• opłacamy składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej ( od ponad 4 tys zł brutto)
• dodatkowe ubezpieczenie NNW i OC
• jedna czytelna umowa

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt!

Kontakt

[email protected]
tel. 666826928

loading...

Brak sond